Techfest 2024

NOVINKA! Spoločnosť Lenovo prináša vylepšený ThinkPad X1 Fold: inovatívny dizajn s výkonnými technológiami. 

ThinkPad X1 Fold kombinuje inovatívny dizajn s výkonnými technológiami, ako je 32 GB LPDDR5 pamäť a viac ako 1TB SSD úložisko. Je poháňaný procesorom Intel, ktorý dynamicky nastavuje spotrebu energie a má predinštalovaný operačný systém Windows 11.

Toto zariadenie je navrhnuté tak, aby svojim užívateľom ponúklo plný výkon počítača s veľkým 16,3 palcovým ohybným displejom a zároveň si zachovalo mimoriadnu prenosnosť, ktorú umožňuje design skladacieho displeja.

V kombinácii s mimoriadnou konektivitou Wi-Fi 6E a voliteľným 5G pripojením je ThinkPad X1 Fold výkonným a všestranným prenosným zariadením.

Nový ThinkPad X1 Fold, prešiel niekoľkými vylepšeniami, ktoré ešte viac umocnia užívateľský zážitok. Zmien sa napríklad dočkali niektoré zvukové a obrazové funkcie, došlo k nastaveniu hladšieho prepínania režimov a vylepšeniu použiteľnosti tlačidla TrackPoint.

Funkcia Computer Vision2 ponúkne pomocou ovládača Visual Sensing Controller s podporou umelej inteligencie od spoločnosti Intel bezproblémovú detekciu ľudskej prítomnosti a automatické zamykanie pri odchode od počítača pre väčšie zabezpečenie a lepšiu správu batérie a jej výdrže.

ThinkPad X1 Fold prináša 16,3 palcový OLED displej s rozlíšením 2560×2024 a ponúka až 32GB LPDDR5 pamäť s viac ako 1TB SSD úložiskom. Navyše je dodávaný v balení, ktoré je vyrobené z materiálov bez akéhokoľvek použitia plastov. Tento výkonný notebook je poháňaný procesorom Intel, ktorý dynamicky nastavuje spotrebu energie a má predinštalovaný operačný systém Windows 11. 

V kombinácii s mimoriadnou konektivitou Wi-Fi 6E a voliteľným 5G pripojením je ThinkPad X1 Fold výkonným a všestranným prenosným zariadením, ktoré je možné pohodlne používať ako primárny počítač v práci, doma alebo kdekoľvek inde.

Ďalšie články

Už sa na vás tešíme a chceli by sme vám pripomenúť našu super výzvu, v ktorej môžete získať neuveriteľné vecné ceny. Stačí nazbierať 6 pečiatok od našich vystavovateľov v EXPO zóne a ste zaradený do žrebovania, kde hlavnou cenou je aj ASUS ROG ALLY. Viac o tomto super šikovnom zariadení si môžete prečítať v recenzii. V malom saši veľké srdce ROG Ally: […]

V dnešnom rýchlo sa vyvíjajúcom technologickom prostredí stojí Dell Technologies na čele inovácií a prináša transformačné riešenia naprieč rôznymi odvetviami. Popri prípravách na Techfest sme nadšení, že vám môžeme predstaviť najnovšie pokroky v oblasti AI a ako naše špičkové produkty zmenia budúcnosť práce a produktivity.
ThinkPad X1 Fold kombinuje inovatívny dizajn s výkonnými technológiami, ako je 32 GB LPDDR5 pamäť a viac ako 1TB SSD úložisko. Je poháňaný procesorom Intel, ktorý dynamicky nastavuje spotrebu energie a má predinštalovaný operačný systém Windows 11.
Na tohtoročnom Techfeste predstaví značka Kingston všetky svoje najnovšie pamäte FURY DRAM dosahujúce až 8000MT/s, a tiež všetky SSD vrátane absolútne najpredávanejších diskov ako KC3000 a FURY Renegade NVMe