Techfest 2024

Kingston prichádza na Techfest s horúcimi novinkami

Na tohtoročnom Techfeste predstaví značka Kingston všetky svoje najnovšie pamäte FURY DRAM dosahujúce až 8000MT/s, a tiež všetky SSD vrátane absolútne najpredávanejších diskov ako KC3000 a FURY Renegade NVMe.

Nadchádzajúci model XS1000 Red, ktorý ešte nemal svoj trhový debut v tomto roku, bude prvýkrát oficiálne predstavený na Techfeste. Prinesieme tiež produktový rad flash, ako aj zabezpečený rad IronKey s unikátnym IronKey Vault 80.

Horúcou novinkou tohtoročného Techfestu je priemyselný rad produktov, ktoré sú pripravené na použitie v tých najnáročnejších podmienkach.

Ďalšie články

Už sa na vás tešíme a chceli by sme vám pripomenúť našu super výzvu, v ktorej môžete získať neuveriteľné vecné ceny. Stačí nazbierať 6 pečiatok od našich vystavovateľov v EXPO zóne a ste zaradený do žrebovania, kde hlavnou cenou je aj ASUS ROG ALLY. Viac o tomto super šikovnom zariadení si môžete prečítať v recenzii. V malom saši veľké srdce ROG Ally: […]

V dnešnom rýchlo sa vyvíjajúcom technologickom prostredí stojí Dell Technologies na čele inovácií a prináša transformačné riešenia naprieč rôznymi odvetviami. Popri prípravách na Techfest sme nadšení, že vám môžeme predstaviť najnovšie pokroky v oblasti AI a ako naše špičkové produkty zmenia budúcnosť práce a produktivity.
ThinkPad X1 Fold kombinuje inovatívny dizajn s výkonnými technológiami, ako je 32 GB LPDDR5 pamäť a viac ako 1TB SSD úložisko. Je poháňaný procesorom Intel, ktorý dynamicky nastavuje spotrebu energie a má predinštalovaný operačný systém Windows 11.
Na tohtoročnom Techfeste predstaví značka Kingston všetky svoje najnovšie pamäte FURY DRAM dosahujúce až 8000MT/s, a tiež všetky SSD vrátane absolútne najpredávanejších diskov ako KC3000 a FURY Renegade NVMe