DATA

Zálohujte dáta aplikácie Office 365 s Veeam Backup

Zálohujte dáta aplikácie Office 365 s Veeam Backup

Vedeli ste o tom, že je potrebné zálohovať aj údaje služieb Office 365? Spoločnosť Microsoft chráni dáta služieb Office 365 na úrovni infraštruktúry. To zahŕňa fyzické zabezpečenie dátových centier, overovanie a identifikáciu v rámci cloudových služieb, ako aj zabezpečenie ovládacích prvkov pre používateľov a adminov vstavané do používateľského prostredia služieb Office 365.

 

Až 60% dôležitých údajov v cloude je uložených v dokumentoch balíkov Office, z toho 75% nie je zálohovaných. Spoločnosť Veeam prináša spôsob, ako eliminovať riziko straty prístupu a kontroly u balíkov Office 365, vrátane aplikácií Exchange Online, SharePoint Online, OneDrive pre firmy a Microsoft Teams. S Veeam Backup pre Microsoft Office 365 chránite vaše dáta v rámci aplikácie Office 365, ale aj rýchlo obnovujete jednotlivé e-maily, či súbory, a to vďaka najlepšej flexibilite obnovenia v odbore. Svoje dáta môžete s Veem Backup ukladať kamkoľvek chcete, či on-site alebo do cloudu, vrátane AWS S3, Azure Blob, IBM Cloud a poskytovateľov kompatibilných so službou S3.

 

Spoločnosť Veeam prináša taktiež novinku v podobe Veeam Backup pre Microsoft Office 365 v4, ktorá predstavuje možnosť nasadenia optimalizácie pre cloud priamo pre firmy, ktoré fungujú predovšetkým na cloude, kde môžu k ukladaniu dát Office 365 využívať cenovo dostupné objektové úložisko.

 

Získajte kontrolu nad vašimi dátami.

 

Zobraziť viac >>

 

 

 

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak