EXPO

Úplne nový herný zážitok s hudbou od svetového producenta

Úplne nový herný zážitok s hudbou od svetového producenta

Všetci gameri a nadšenci počítačových hier vedia, do akej miery ovplyvňuje ich zážitok z hry hudba. Republic of Gamers sprístupňuje gaming širšiemu publiku. Prináša novú generáciu herného obsahu a technologické zážitky, pod ktoré sa podpisuje známy DJ a hudobný producent Alan Walker.

 

Alan Walker je nielen DJ, ale aj hráč. Je to producent s typickým a jasným pohľadom na potreby budúcej generácie. Jeho pozadie, schopnosti a záujem o hranie z neho robia ideálneho partnera pre ROG. Alan Walker vytvorí nový obsah, ktorý budú hráči bez pochýb milovať.

 

Špičkový vizuál a kvalitný zvuk

 

Začiatkom tejto spolupráce je špeciálna verzia notebooku ROG Zephyrus G14, ktorá je zameraná na potreby Walkera – ako hráča, tvorcu obsahu aj muzikanta. ROG Zephyrus G14 je najvýkonnejší 14-palcový notebook na trhu s 8-jadrovým a 16-vláknovým procesorom AMD® Ryzen™ 9 a grafickou kartou NVIDIA® GeForce RTX™ 2060 v ľahkom a tenkom šasi s hrúbkou pod 20 mm. Displej na úrovni IPS ponúka certifikáciu Pantone® Validated a obsahuje adaptívnu synchronizáciu pre plynulé hranie. Zvuk je čistý a bohatý vďaka štyrom reproduktorom – dva sú učené pre zvuky s vysokou frekvenciou, zvyšné dva sa starajú o hlboké basy. Každý reproduktor zároveň využíva technológiu Dolby Atmos pre virtuálny priestorový zvuk. A vďaka unikátnemu AniMe Matrix LED displeju môže Walker prezentovať animácie, textové efekty a vizualizácie audia priamo cez veko notebooku.

 

ROG a Alan Walker začnú od augusta 2020 publikovať videá, ktoré ponúknu jeho fanúšikom obraz na Walkerovu novú hudbu, ďalšie projekty s ROG a pohľad do zákulisia.

 

Viac o spolupráci ROG a Alana Walkera nájdete na stránke:

 

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak