SECURITY

Update nie je upgrade – buď aj ty o krok vpred

Update nie je upgrade – buď aj ty o krok vpred

Doposiaľ to boli spamy, phishing, ransomware, zraniteľná firemná sieť, ale aj samotní zamestnanci, ktorí predstavovali bezpečnostné riziká vo firemnom prostredí. Aktuálne sa však obavy bezpečnostných technikov rozšírili na hrozby spojené s ochorením COVID-19 a fakt, že viacero kybernetických útokov na svoje šírenie zneužíva práve koronu. Bezpečnostní analytici sa taktiež venujú správaniu zamestnancov počas home office, aké zariadenia, postupy používajú na prácu z domu a ako, a cez čo sa pripájajú na internet. Táto kombinácia im vytvára vrásky na čele. O tejto téme ste už počuli, čítali a ešte dlho počuť a čítať budete. Aj špecialisti v spoločnosti ESET sa jej neustále venujú, ale o tom niekedy neskôr.

 

Teraz by sme chceli poukázať na niečo iné, možno podstatnejšie. A to na samotný operačný systém, ktorý je základom celkového zabezpečenia. Viete aký operačný systém používajú vaši zákazníci? Viete akú verziu bezpečnostných produktov majú aktuálne implementovanú? Máte dostatok argumentov na to, aby ste vašich zákazníkov presvedčili, že Windows 7 už nedokáže držať krok s novými kybernetickými hrozbami?

 

Spoločnosť ESET eviduje množstvo firemných používateľov, ktorí fungujú na starých verziách 5.x alebo 6.x, ktoré nedokážu čeliť súčasným moderným hrozbám. Pre vás ako našich partnerov, budúcich partnerov môže byť práve v tejto dobe kybernetická bezpečnosť obchodným potenciálom a výzvou, ako svojim zákazníkom pomôcť, zabezpečiť svoju firmu spoľahlivým viacvrstvovým riešením proti najmodernejším kybernetickým útokom.

 

V tabuľke vidno, ktoré z najužitočnejších funkcií chýbajú starším verziám. A pred akými hrozbami tieto funkcie používateľov chránia? Prihláste sa na náš webinár a dozviete sa viac užitočných informácií, ktoré vám pomôžu pri argumentácii u vašich zákazníkov.

 

 

 

 

Zobraziť webinár >>

 

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak