DATA SMARTLIFE

ThinkSystem SE350 – najnovší ťažný kôň Edge série

ThinkSystem SE350 – najnovší ťažný kôň Edge série

ThinkSystem SE350 je kompaktné riešenie Edge so zameraním na inteligentné pripojenie, zabezpečenie firmy a správu v náročnom prostredí. Lenovo ThinkSystem SE350 server nájde svoje uplatnenie v oblasti Edge Computing (IoT, umelá inteligencia, strojové učenie), maloobchode, správe zásob, riadení budov, telekomunikáciách, výrobe alebo distribúcii.

 

Jedinečný výkon a forma

Lenovo ThinkSystem SE350 server je mimoriadne kompaktný, takže je ideálny na nasadenie v malých priestoroch. Vďaka malému rozmeru a silnému výkonu ThinkSystem SE350 je možné umiestniť úložisko a sieť bližšie k miestu, kde sa tvoria dáta a tieto dáta rýchlejšie analyzovať a spracovať.

 

Kompaktný dizajn a bezpečnosť bez kompromisov

Firmy, ktorí hľadajú výpočtové riešenia na okraji svojich sietí, musia často robiť kompromisy – používať buď príliš veľké a na napájanie náročné zariadenia triedy dátových centier, alebo počítačové zariadenia, ktoré nedokážu spustiť svoje podnikové aplikácie. ThinkSystem SE350 je ideálnym nástrojom pre tieto výzvy. Jeho kompaktný dizajn, nízka spotreba energie a vysoký výkon sú skvelou kombináciou pre okrajové miesta.

 

Odolnosť na všetko

Tento odolný server Edge zvládne prácu v náročnom prostredí od 0 do 55 ° C, ako aj plný výkon v prostredí s vysokou prašnosťou a vibráciami.

 

Bezpečnosť, konektivita, spoľahlivosť

Okrajové servery akým je aj Lenovo ThinkSystem SE350, sú zvyčajne nasadené mimo zabezpečených dátových centier. Tento model preto obsahuje technológiu, ktorá šifruje dáta uložené v zariadení a umožňuje tak prístup iba oprávneným používateľom.

 

Dostupnosť informácií je ďalším náročným problémom pre používateľov Edge, ktorí neustále potrebujú prehľad o svojich operáciách, aby sa ubezpečili, že robia správne rozhodnutia. ThinkSystem SE350 je navrhnutý tak, aby poskytoval niekoľko možností pripojenia s možnosťou káblového pripojenia až do 10 GbE a zabezpečeného bezdrôtového pripojenia Wi-Fi a LTE.

 

Škálovateľnosť a silný výkon

Model SE350 ponúka množstvo funkcií na zvýšenie výkonu, zlepšenie škálovateľnosti a zníženie nákladov:

 

  • Podpora jedného procesora z rodiny procesorov Intel Xeon D. Podporuje procesory až do 16 jadier, rýchlosti jadra až 2,2 GHz a hodnotenie TDP až 100 W.
  • Inteligentný a adaptívny výkon systému s technológiou Intel Turbo Boost 2.0 umožňuje, aby jadrá procesora počas špičkového pracovného zaťaženia aj s možnosťou dočasného prekročenia TDP procesora.

 

Dostupnosť

SE350 poskytuje mnoho funkcií na zjednodušenie servisu a predĺženie doby prevádzkyschopnosti systému:

 

  • Podporuje vzdialenú správu vrátane funkcií diaľkového ovládania až na úroveň UEFI (väčšina modelov) uľahčuje správu okrajových serverov aj bez IT špecialistov na mieste.
  • Dva redundantné napájacie adaptéry a tri redundantné ventilátory N + 1 poskytujú lepšiu dostupnosť.
  • Bezdrôtové pripojenie LTE (pomocou modulu bezdrôtovej siete) je možné použiť ako záložnú sieť v prípade, že sú káblové pripojenia offline

 

Jednoduchá správa

Funkcie správy systémov zjednodušujú lokálnu a vzdialenú správu modelu SE350.

 

  • Lenovo XClarity Controller (XCC) monitoruje dostupnosť servera a vykonáva vzdialenú správu.
  • Lenovo XClarity Administrator ponúka komplexné nástroje na správu hardvéru, ktoré pomáhajú predĺžiť dobu prevádzky, znížiť náklady a zvýšiť produktivitu vďaka pokročilým možnostiam správy servera.
  • Správcovia IT môžu bezpečne požiadať a aktivovať SE350 na diaľku prostredníctvom portálu ThinkShield Key Vault Portal, ktorý je k dispozícii na webe.

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak