EXPO

Sen hráčov: Štýlová séria Lenovo Legion

Sen hráčov: Štýlová séria Lenovo Legion

Herná séria Lenovo Legion je určená pre pokročilých aj začínajúcich hráčov, ktorí sa môžu tešiť na vylepšenú klávesnicu, dlhšiu životnosť batérie či inovatívne chladenie Coldfront 2.0.

 

Tohtoročná vlajková loď herného portfólia Lenovo Legion 7i je ideálna pre vášnivých hráčov, ktorí radi súťažia. Notebook je ako stvorený pre najrôznejšie vizuálne efekty a detaily vďaka svojmu 15-palcovému Full HD displeju (1920 x 1080). Nenápadné celokovové šasi ukrýva procesor až 10. generácie Intel Core i9 H-Series, dostatok úložného priestoru i operačnej pamäte. Notebook zvládne bez problémov akýkoľvek multitasking, streaming alebo tvorivú činnosť. Plynulé hranie najnovších titulov potom zaistí grafika NVIDIA GeForce RTX 2080 SUPER GPU s Max-Q dizajnom.

 

Nezabudlo sa ani na klávesnicu, ktorá je pre mnohých užívateľov dôležitá nielen pri hraní. Optimalizovaná klávesnica Lenovo Legion TrueStrike zaručuje 100% anti-ghosting a odozvu v milisekundách.

 

 

Inovatívne chladenie

 

Najľahšia a najtenšia verzia prémiového notebooku Lenovo Legion Y740Si, vážiaceho iba 1,7 kg, môže zaručiť extra výkon, a to vďaka inovatívnemu chladeniu Coldfront 2.0 s integrovanou 1,6 mm odparovacou komorou (Vapor Chamber) a súboru teplotných senzorov. Pre lepšiu a rýchlejšiu cirkuláciu vzduchu disponuje notebook duálnym systémom ventilátorov a štyrmi odvodovými kanálmi.

 

 

Štýlový a výkonný pomocník

 

Lenovo Legion 5 ponúka užívateľom ako prvý notebook spoločnosti Lenovo využitie mobilného procesora AMD Ryzen 4000 H-Series. Lenovo Legion 5 i Lenovo Legion 5i sú dostupné v 15-palcovej a 17-palcovej verzii s klávesnicou Lenovo Legion TrueStrike a voliteľným 4-zónovým RGB podsvietením klávesnice.

 

Stolná séria počítačov sa rozširuje o Lenovo Legion Tower 5i1, ktorý je vhodný pre náročných hráčov vyžadujúcich výkonné domáce zariadenie pre bitky. Tento model disponuje chladiacim systémom Coldfront 2.0 s vylepšeným chladičom CPU s výkonom 150 wattov a väčšími ventilátormi pre lepšiu cirkuláciu vzduchu po celej 28-litrovej skrini. Tiché chladiace riešenie je súčasťou komplexného vnútorného hardwaru a softwaru a zaručuje nižšiu teplotu systému.

 

 

 

Pozrieť sériu Lenovo Legion

 

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak