EXPO

Prémiový Lenovo ThinkBook Plus s prelomovými dvomi displejmi pre väčší komfort

Prémiový Lenovo ThinkBook Plus s prelomovými dvomi displejmi pre väčší komfort

Lenovo ThinkBook Plus kombinuje viaceré inovácie z minulosti. S dvomi displejmi na vonkajšej a vnútornej strane predstavuje univerzálneho pomocníka pre prácu aj zábavu. Táto novinka je dnes dostupná aj na Slovensku.

 

Pre kreatívnych ľudí

Vyhovujú vám rýchle poznámky, ktoré si píšete rukou? Tvorte, kreslite a zapisujte si dôležité informácie, aj keď je notebook zatvorený. Svoju prácu si môžete synchronizovať pomocou OneNote. Lenovo ThinkBook Plus vám tiež pomôže konvertovať vaše myšlienky na písaný text, diagramy a ilustrácie.

 

Praktický pomocník pre zaneprázdnených

Vonkajší e-ink displej s mimoriadne nízkou spotrebou vám dokáže zobraziť notifikácie, aby ste počas stretnutí už nemuseli kontrolovať emaily na smartfóne. Môžete ho tiež použiť ako elektronickú čítačku, prehliadač a editor PDF dokumentov na 10,8″ displeji s pohodlným jasom.

 

 

Užite si veľkú obrazovku a dokonalý zvuk

Vnútorný 13,3″ displej zas ponúka jasné a presné farebné podanie s antireflexným a dotykovým prevedením. Reproduktory Harman Kardon a mikrofóny s certifikátom Skype zasa poskytujú prvotriedny zvuk.

 

 

Multitasking a rýchle funkcie

Tento notebook vybavený rýchlymi a pohodlnými funkciami ako je tlačidlo na spustenie s integrovanou čítačkou odtlačkov prstov, ktoré vám umožní prihlásenie a spustenie jediným dotykom.

 

Pre väčšiu bezpečnosť

Lenovo Thinkbook Plus má niekoľko šikovných funkcií zabezpečenia, ako je vstavaná čítačka odtlačkov prstov, integrovaná v tlačidle na zapnutie umiestnenom na boku zariadenia, alebo dedikovaný čip Trusted Platform Module (dTPM), ktorý šifruje vaše dáta či funkciu Windows Hello, ktorá pomáha s ďalším šifrovaním vašich prihlasovacích údajov.

 

 

Zvládne aj 25.000 otvorení

Lenovo Thinkbook Plus prešiel mnohými testami kvality a spoľahlivosti, ako sú odolnosť voči poliatiu 60ml kvapaliny, extrémnym teplotám a vibráciám. Pánt je pozinkovaný technológiou práškového kovu, aby vydržal 25 000 otvorení a zatvorení. Zároveň je pokrytý indiom a cínom, ktoré zaručia zvýšenú odolnosť proti korózii a lepší príjem WiFi signálu.

 

Zaujala vás táto novinka? Pozrite si viac informácií tu:

 

Zobraziť viac >>

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak