EXPO

Ovládnite hru s výkonným portfóliom navrhnutým pre budúcu generáciu hráčov

Ovládnite hru s výkonným portfóliom navrhnutým pre budúcu generáciu hráčov

Spoločnosť HP Inc. predstavuje nové produkty a príslušenstvo radu OMEN, aktualizovanú verziu aplikácie OMEN Command Center a tiež prvý 16 palcový herný notebook Pavilion. Všetky tieto novinky boli vyvinuté s cieľom umožniť dnešným hráčom hrať čo najlepšie a posunúť hranice toho, čo ich zariadenia zvládnu. Nové počítače, monitory a príslušenstvo radu OMEN a Pavilion zaistia, že hráči aj pri pobyte doma zostanú v spojení, zbavia sa stresu a nebudú sa nudiť.

 

Notebook OMEN 15

Najnovší notebook OMEN 15 sa môže pochváliť novo navrhnutým telom, ktoré je s každou novšou generáciou kompaktnejšie, ponúka minimalistickú estetiku a celkový dojem dotvára nové diamantové logo OMEN na modro-zelenom farebnom prechode. Herný notebook je vybavený o 8 % kratším a o 11 % tenším telom, takže môžete hrať hry prakticky kdekoľvek a zároveň tento prístroj ponúka väčší výkon ako kedykoľvek predtým.

 

 

 

Herná myš OMEN Vector aj OMEN Vector Essential

Pre maximálne pohodlie pri hre prichádza spoločnosť s hernou myšou OMEN Vector aj OMEN Vector Essential, ktoré sa vyznačujú odľahčeným ergonomickým dizajnom, textúrovanými gumovými úchytmi a podporujú integráciu s aplikáciou OMEN Command Center, ktorá umožňuje uložiť preferované nastavenie RGB podsvietenia s až 16,8 mil. farieb, nastavenie šiestich programovateľných tlačidiel aj DPI.

 

 

 

Herný počítač HP Pavilion Gaming 16 a herný monitor HP X24c

Vzhľadom k tomu, že počet hráčov neustále rastie rekordným tempom, spoločnosť vyvinula vôbec prvý 16palcovy herný počítač HP Pavilion Gaming 16, ktorý je navrhnutý tak, aby umožňovalo prácu rovnako ako zábavu, vrátane hrania hier, upravovanie videa alebo tvorbu obsahu.

 

 

 

 

Rad displejov a príslušenstva HP Gaming ponúka ambiciózny dizajn, ktorý dopĺňa vybavenie domácnosti, vrátane zakriveného displeja pre dokonalý herný zážitok.

 

 

 

 

 

 

 

 

Zistite viac o výkonnom portfóliu

 

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak