DATA

Nový štandard v ukladaní neštruktúrovaných dát

Nový štandard v ukladaní neštruktúrovaných dát

Spoločnosť Dell Technologies uviedla v júni na trh novinku v oblasti diskových polí zameraných na ukladanie neštruktúrovaných dát a súborov. Dell EMC PowerScale predstavuje rozšírenie rodiny scale-out NAS diskových polí Dell EMC Isilon, pričom prináša skúsenosti z tejto oblasti už aj pre menšie a stredné podniky.

 

Úspešné organizácie potrebujú manažovať masívne množstvá neštruktúrovaných dát, ktoré neustále exponenciálne rastú. Nezáleží na tom, či sú tieto dáta vytvárané pri hlavnej činnosti organizácií, prichádzajú z okrajových alebo koncových oblastí (napr. zo senzorov IoT alebo mobilných aplikácií) alebo z cloudu, aktívna práca s nimi pomáha zákazníkom lepšie pochopiť ich biznis a flexibilne využiť vytvárajúce sa príležitosti na trhu.

 

 

Škálovateľné diskové pole PowerScale predstavuje riešenie, ktoré je dizajnované pre podniky, ktoré chcú riadiť a pracovať so svojimi dátami, nie ich len bezcieľne ukladať. Toto riešenie je postavené na all-flash, čiže je výkonné, pritom jednoducho nasaditeľné, manažovateľné a škálovateľné v podstate na akúkoľvek veľkosť. Samozrejmosťou je, že pritom zákazníci môžu aktívne využívať DataIQ, novinku zameranú na efektívnu analýzu uložených neštruktúrovaných dát.

 

 

V prípade, že majú organizácie iné požiadavky vyhovujúce charakteru ich podnikania, môžu využiť aj iné produkty rodiny DellEMC Isilon (all-flash, hybridné, či archívne módy) alebo širokého portfólia diskových polí spoločnosti Dell Technologies.

 

Zobraziť viac >>

 

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak