DATA SECURITY

Nedovoľte, aby sa vaše dáta dostali do nesprávnych rúk

Nedovoľte, aby sa vaše dáta dostali do nesprávnych rúk

Začnime krátkym zamyslením sa. Predstavte si spoločnosť alebo firmu niektorého z vašich zákazníkov. Pracovali niektorí jej zamestnanci počas karantény z domu? Majú služobný notebook alebo iné mobilné zariadenia? Aké dáta v nich majú? A čo by sa stalo, keby sa tieto dáta dostali do nepovolaných rúk? Nechránené dáta v služobných notebookoch v rukách zamestnancov by mali byť jedným z bodov, ktorými by sa mali zodpovední za IT bezpečnosť firiem určite zaoberať. Rovnako ako heslami, ktorými sa zamestnanci prihlasujú do firemných sietí, a celkovo, bezpečnosťou ako takou. Riešenia spoločnosti ESET sú práve kvôli zvyšovaniu sa nie len počtu, ale najmä kvality a dômyselnosti kybernetických útokov užitočným obchodným potenciálom pre našich partnerov a pre ich zákazníkov všetkých veľkostí od malých a stredných firiem až po veľké korporátne spoločnosti.

 

Firemné riešenia predstavujú nie len pokročilé technológie produktov pre koncové zariadenia, ale poskytujú aj silné šifrovanie, viacfaktorovú autentifikáciu, ktorá chráni firmy pred slabými heslami zamestnancov a v neposlednom rade pokročilé riešenia a technológie pomáhajúce chrániť veľké spoločnosti pred skrytými alebo „zero day“ hrozbami.

Práve týmto témam sa budeme venovať v druhom ESET webinári 1. júla 2020 o 9:00 hod. Registrovať sa naň môžete tu: https://lnk.sk/orR9

 

 

 

 

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak