Srdcom ITčkar

Lenovo podporilo online vzdelávanie pre detí zadarmo

Lenovo podporilo online vzdelávanie pre detí zadarmo

Vzdelávanie na Slovensku, ale aj na celom svete, zažíva v súčasnosti doslova online revolúciu. Spoločnosť Lenovo sa spoločne so slovenskými online vzdelávacími platformami ALFÍK a AlfBook zamerala aj na podporu mladších žiakov, ktorí si vyžadujú kreatívny a hravý prístup.

 

Zákazníci, fanúšikovia a partneri spoločnosti Lenovo majú možnosť získať pre obe platformy autorizačný prístupový kód a využiť online vzdelávanie pre svoje deti.

 

Alfik.sk
Pre škôlkárov do 6 rokov

Prostredníctvom hravého dizajnu a jednoduchého spracovania informácií sa tu deti naučia mnoho zaujímavostí o prírode, športe, štátoch, doprave, povolaniach, zvieratách či potravinách.

 

AlfBook.sk
Pre žiakov 6—15 rokov

Na stránke si žiaci zvolia úlohy pre príslušný ročník, kde nájdu široký výber predmetov a úloh. Nechýbajú ani kreatívne a oddychové kvízy, ktoré precvičia základné vedomosti.

 

Ako to funguje?
Stačí, ak si na stránkach zadáte autorizačný kód: lenovovzdelava (iba malé písmená), vďaka ktorému získate kompletný prístup do vybraného portálu. Zaregistrovať sa je možné ako žiak a získať aj históriu vypracovaných testov alebo len anonymne pomocou zadaného kódu.

 

Kód je platný do 30. 11. 2020.

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak