COLLABORATION EXPO

Inovatívne zariadenie. Pokročilá komunikácia.

Inovatívne zariadenie. Pokročilá komunikácia.

Zoznámte sa s Cisco Webex Desk Pro. Jonathan George, vedúci oddelenia digitálnej spolupráce v spoločnosti Adoptt, hovorí: „Spoločnosť Cisco mi bude musieť toto zariadenie vytrhnúť z rúk.“ Prečo? Jednoducho povedané, Webex Desk Pro je najvyspelejšie zariadenie na spoluprácu s technológiou AI navrhnuté pre váš pracovný stôl a malé zdieľané priestory, a na trhu sa s ním nič nedá porovnať.

 

Volajte, veďte videokonferenčné hovory, využívajte integrovanú interaktívnu tabuľu so špeciálnym dotykovým perom na 27 palcovom displeji so 4K rozlíšením. Desk Pro tiež môže slúžiť, ako primárny monitor a napájať váš laptop. Pri meetingu Desk Pro zvolí vhodné pozadie a rýchlo ho aplikuje. Už sa nemusíte trápiť priestorom a okolím v ktorom sa pri videokonferenčných hovoroch nachádzate, aj z domu budete vždy pôsobiť profesionálne.

 

 

Pracovníci dnes potrebujú vysokokvalitné videokonferenčné zariadenie s množstvom možností v jednom. Toto zariadenie all-in-one spája aplikáciu webex, monitor a vysokokvalitnú webkameru. Cisco Webex Desk Pro je zlúčením všetkých spomenutých možností. S nárastom zamestnancov a tímov, pracujúcich na diaľku narastá dopyt po technológiách s integrovanými možnosťami videokonferencií a výrazne lepšej efektivite práce.

 

Zobraziť viac >>

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak