COLLABORATION DATA

HPE prichádza s novým motivačným programom

HPE prichádza s novým motivačným programom

Využite nový motivačný HPE program pre Partner Ready partnerov z úrovne Silver, Business partner a Proximity.

 

Získajte ďalšie výhody z predaja vybraných HPE produktov a riešení prostredníctvom tohto motivačného HPE programu. V rámci neho môžu obchodní zástupcovia zbierať bonusové body

na základe vybraných produktov spoločnosti HPE. Body sa následne vyplácajú na predplatenú kreditnú kartu a môžu byť po každom motivačnom období prevedené na peniaze.

 

Jediné, čo pre to musíte urobiť, je zaregistrovať vašu firmu a obchodných zástupcov v niekoľko malých krokoch na HPE Engage & Grow portáli.

 

Postup je nasledovný:

 

  • Zaregistrujte seba a váš obchodný tím pomocou ID predajcu vašej spoločnosti na portáli https://emea.engageandgrow.hpe.com/.
  • Účasť v programe HPE Engage & Grow je otvorená pre všetkých partnerov z kategórie HPE Partner Ready Silver, Business Partner a Proximity Partner.Partneri so statusom HPE Partner Ready Gold a Platinum nie sú do programu HPE Engage & Grow zaradení.
  • Každý zaregistrovaný predajca dostane prostredníctvom e-mailu svoje vlastné heslo pre prístup k údajom a po registrácii dostane poštou svoju osobnú kreditnú kartu.
  • Každý uskutočnený predaj vybraných HPE produktov a riešení v rámci ponúkaného programu bude odmenený podľa špeciálneho hodnotiaceho bodového systému.
  • Po skončení motivačného programu sa tieto bonusové body prevedú do peňažnej hodnoty na predplatenú kreditnú kartu.
  • Partneri so statusom Business Partner a Partner Ready Silver môžu využívať 1 000 bonusových bodov na obchodníka a maximálne 5 000 bonusových bodov na spoločnosť. 1 bonusový bod = 1 Eur.
  • Zaregistrovať sa môžu aj partneri so statusom Proximity a môžu využívať limit 1 000 bonusových bodov na obchodníka a maximálne 2 000 bonusových bodov na spoločnosť.
  • Všetci účastníci môžu využívať veľké množstvo marketingových materiálov.

 

Okrem toho môžete optimalizovať know-how vášho obchodného tímu pomocou vzdelávacích modulov, ktoré sú dostupné na portáli Engage & Grow.

 

Pokiaľ nie ste certifikovaný HPE partner a máte záujem o motivačný program, zaregistrujte sa TU.

 

Pokiaľ ste certifikovaný HPE partner a máte záujem o motivačný program, zaregistrujte sa TU.

 

Zobraziť viac >>

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak