SECURITY

DUO. Moderné zabezpečenie prístupov.

DUO. Moderné zabezpečenie prístupov.

Duo je platforma zabezpečenia prístupu zameraná na používateľa, ktorá poskytuje dvojfaktorové overenie totožnosti, zabezpečenie Access pointu, riešenia vzdialeného prístupu a ďalšie prostriedky na ochranu citlivých informácií. Platforma DUO zabezpečí akékoľvek vaše zariadenie alebo aplikáciu. Spája až štyri produkty do jedného, a tak vytvára jednoduchú aplikáciu na používanie a dokonalú ochranu pre svojho užívateľa. DUO využíva niekoľko možností autorizácie zariadenia alebo aplikácie podľa vášho výberu: potvrdením, odtlačkom, overovacím kódom, SMS, telefonátom a ďalšími. Preto je používanie tejto platformy tak jednoduché a bezpečné.

 

V DUO je našou misiou chrániť vašu misiu. V našej spoločnosti berieme bezpečnosť veľmi vážne a ochrana našich zákazníkov je vždy na prvom mieste. Nechajte bezpečnosť odborníkom a zamerajte sa na rast vášho podnikania.

 

Duo + Cisco = Disco

Spoločnosť DUO sa v roku 2018 spojila so spoločnosťou Cisco, lídrom v oblasti collaboration. V IT viac, ako kedykoľvek predtým záleží na tom, aby bola cloudová bezpečnosť a zabezpečenie súkromia na prvom mieste.

 

Zobraziť viac >>

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak