EXPO

Buďte o krok vpred vďaka revolučným power bankám od Prestigio

Buďte o krok vpred vďaka revolučným power bankám od Prestigio

Dostupné technológie batérií používaných v power bankách sú v dnešných dňoch na pomerne vyspelej úrovni, dokážu inteligentne vyhodnotiť požadované napätie a nabíjať vaše zariadenia pomerne rýchlo. Ak však existuje jedna vec, ktorej sa milovníci inteligentných zariadení nevedia nikdy dostatočne nabažiť, a to čo najdlhšia výdrž batérie. Grafénová technológia prichádza s riešením, ktoré poskytuje doslova revolučnú výdrž a množstvo iných výhod. V porovnaní s lítium-iónovými batériami ponúka grafén vyššiu elektrickú vodivosť, čo umožňuje ešte rýchlejšie nabíjanie. Grafén je tiež ľahší a na menšej ploche dokáže uchovať podstatne viac kapacity. Lítium-ión ukladá 180 Wh energie na kilogram, zatiaľ čo grafén môže ukladať až 1 000 Wh na kilogram. Samotné grafénové batérie sú počas využívania chladnejšie a dokážu efektívne predlžovať životnosť zariadenia.

 

Táto technológia je už dostupná pár rokov, ale stále nie je štandardom na trhu. Viete, že už koncom júla uvedie spoločnosť Prestigio do predaja revolučné grafénové power banky? Budú dostupné vo viacerých kapacitných prevedeniach a budú schopné nabíjať smartfóny, notebooky a množstvo smart príslušenstva, no predovšetkým budú perfektne kompatibilné s Apple zariadeniami. Čo by sme radi vypichli a ocenili na novej pripravovanej rade power bánk od Prestigio je okrem unikátnej grafénovej technológie:

  • Minimalistický elegantný dizajn s kovovým obalom a temperovaným sklom
  • Hi – end príslušenstvo už priamo v balení: 60W nabíjačka a luxusné kožené puzdro
  • Schopnosť nabíjať až 3 zariadenia súčasne
  • Plné nabitie power banky iba za 1 hodinu
  • Umožňuje tiež bezdrôtové nabíjanie
  • Digitálny displej, ktorý ukazuje aktuálny status nabíjania
  • Podporuje PassThrough technológiu (platí pre kapacity 20K mAh): Power banka môže nabíjať zariadenia aj počas doby, kedy sa nabíja sama

 

Spoločnosť Prestigio je navyše prvou, ktorá spustí predaj grafénových power bánk v rámci európskeho trhu. Nebolo by skvelé, si túto novinku zaobstarať, čo najskôr? Informujte sa u našich obchodníkov, prvé modely budú dostupné už koncom júla.

 

 

Zobraziť viac >>

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak