DATA

Azure zálohovanie pre veľké podniky

Azure zálohovanie pre veľké podniky

Každá spoločnosť potrebuje jednoducho, flexibilne a spoľahlivo zálohovať svoje dáta.

 

Microsoft Azure poskytuje spoľahlivú platformu počítačovej technológie v cloude, v ktorej môžete vytvárať, testovať a nasadzovať aplikácie bez toho, aby ste sa vystavovali akejkoľvek finančnej záťaži a museli plytvať čas na údržbu svojej vlastnej infraštruktúry.

 

Veeam Backup pre Microsoft Azure prináša všetko, čo potrebujete na automatickú ochranu svojich virtuálnych počítačov Azure a zároveň je integrovaný s Veeam Backup & Replication™, čo zaisťuje hladkú správu dát v hybridnom cloude v celom Azure a vo vašom privátnom cloude.

 

Prináša zálohovanie a obnovu Azure vo veľkých podnikoch, ktoré tak umožňuje efektívne a bezpečne ochrániť vaše dáta v cloude. Hlavnou výhodou tohto systému je, že jednoducho v priebehu niekoľkých minút obnoví akúkoľvek stratu dát. Potrebujete samostatné riešenie zálohovania úloh Azure len v rámci prostredia Azure? Alebo máte záujem o zálohovanie Azure, ktoré je súčasťou platformy Veeam pre cloudové, virtuálne alebo fyzické prostredie pre jednoduchú cloudovú mobilitu a prenos dát? Riešenie si môžete poskladať na mieru vďaka Azure Marketplace a jednoduchému užívateľskému rozhraniu, a začať tak chrániť svoje aplikácie pomocou komplexného zálohovania Azure. Toto riešenie umožňuje flexibilné možnosti licencovania zálohovania pre Azure a má dôveru 375-tisíc zákazníkov po celom svete.

 

Zobraziť viac >>

Comments are closed

sk_SKSlovak
sk_SKSlovak