ĎAKUJEME VŠETKÝM NÁVŠTEVNÍKOM A PARTNEROM!

Tešíme sa na ďalšie stretnutie na TechFeste 2020 už za
Highlights Techfest 2019

2019 TechFest HIGHLIGHTS

30

Technologických lídrov

5800

IT nadšencov

50

Inšpirácií

15

Online stretnutí

TechFest 2019 je festival inšpiratívnych riešení a dobrých nápadov od svetových technologických lídrov

Každý rok hostí vyše 700 hostí z IT branže z celého Slovenska. Určený je predovšetkým pre technologických a bezpečnostných expertov, presales a sales manažérov a manažment technologických spoločností a integrátorov.

UŽITOČNÉ INŠPIRÁCIE

30 zaujímavých noviniek a nápadov od technologických lídrov, aj osobností mimo IT sveta na jednom mieste. TechFest predstaví niekoľko tech noviniek, ktoré prichádzajú po prvý krát aj na Slovensko.

DYNAMICKÝ FORMÁT

Nový formát speakerských vstupov, kde má každý spíker niekoľko minút na predstavenie riešení, technológií, alebo case study. Počas TechFestu bude priestor na otázky, stretnutia a nezáväzné konzultácie so spíkrami.

PARTNERS CAFÉ

TechFest nie je len priestor na prezentáciu, je to miesto na networking. Srdcom TECHFESTU sú meet zóny, ktoré sú pre vás zázemím pre stretnutia s kolegami z branže, vynikajúcu kávu, najnovšie tech gadgety a pohodový chill-out.

SPÍKRI

Matej "Sajfa" Cifra

Matej "Sajfa" Cifra

Moderátor

Matej Cifra alias Sajfa. Zvučné meno slovenského showbiznisu, influencer, vloger, nadšenec technológií, výborný moderátor a ten, ktorý má v hlave „Filipa“.
Jednoducho, on je ten správny, ktorý nás vtiahne do sveta technológií a prevedie všetkými inšpiratívnymi riešeniami a inováciami, ktoré vznikli v kuchyni svetových technologických lídrov. Tešíme sa na Sajfu a predovšetkým sa tešíme na vás- bude to výnimočné.
Katka Linczényiová

Katka Linczényiová

freediver & stress management mentor

Katarina je reprezentantkou Slovenskej Republiky vo freedivingu, ambasádorom spoločnosti Veolia pre zónu CEE‚ konzultantkou stress manažmentu a motivačným speakrom. Vo svojom športe patrí k svetovej atletickej špičke. Stala sa ženou s tretím najhlbším ponorom na svete v disciplíne CWT dosiahnutou hĺbku 85 metrov, keď mala iba 20 rokov, len 8 m od svetového rekordu. Katarína prináša novú perspektívu na to, čoho sme ľudia schopní, pretože pre ňu freediving nie je len šport ale aj terapia ktorá pomáha zvládať stres. Na svojej profesionálnej dráhe využíva skúsenosti z mentálneho tréningu na extrémne športové výkony a úspešne tieto poznatky aplikuje do praxe aj v korporátnom prostredí. Katarína sa tiež venuje problematike trvalo udržatelného rozvoja a dokumentárnym projektom pre podporu vzdelávania.
Andrej Buchamer

Andrej Buchamer

Generálny riaditeľ, ASBIS SK

Andrej Buchamer je nie len hlava našej ASBIS rodiny ale taktiež hrdý otec štyroch detí, veľký ekológ a vášnivý potápač. O tom ako nájsť ten správny work-life balance či ako zvládnuť stres, udržať krok v biznise a zostať inšpiratívnou osobou pre svoje okolie sa porozprávajú Andrej a Sajfa v poobedňajšej talkshow.
Viktor Gažík

Viktor Gažík

Majster sveta v šachu do 18 rokov

Dáta? OK. Ale niet nad ľudský mozog

16- ročný Viktor Gažík, študent prievidzského gymnázia sa stal v roku 2018 Majstrom sveta v šachu vo svojej kategórii. Získaním tohto titulu Viktor dosiahol jeden z najväčších úspechov v slovenskom šachu. Viktor má v dátach jasno a vďaka tomu podáva neuveriteľný výkon. Na TECHFESTE nám nie len povie svoj príbeh a prezradí viac k svojmu „know-how“ ale zahrá si šachovú partičku sám proti 5-tim z vás. Tak oprášte šachovnicu a začnite cvičiť, vidíme sa 5. júna v Starej tržnici. 🙂
Fridrich Matejík

Fridrich Matejík

CEO, IBM Slovensko 

Trendy v technológiách a v našich životoch

Svet technológií patrí k najprogresívnejším odvetviam. Kognitívne riešenia, kybernetická bezpečnosť, umelá inteligencia či neustály nárast výkonu a kapacity IT infraštruktúry vidíme už takmer každý deň. V súčasnosti majú vplyv nie len na fungovanie firiem, ale aj na náš každodenný život. Aké sú najnovšie trendy v týchto oblastiach? O tom, aké sú najnovšie trendy v týchto oblastiach nám porozpráva Fridrich Matejík, CEO IBM Slovensko.
Jozef Púry

Jozef Púry

Compute Presales Consultant, HPE

Umelá inteligencia a servery v datacentrách

Prezentácia sa bude zaoberať bezpečnosťou dátových centier z pohľadu vzdialeného prístupu k serverom (HPE ILO5), pozitívnym vplyvom umelej inteligencie na bezproblémovú prevádzku datacentra (HPE InfoSight) a predstaví tiež novú technológiu Gen-Z, ktorá vo veľmi krátkom čase prinesie úplne nový pohľad na budovanie a prevádzku datacentra. Nič už nebude také, ako predtým.
Branislav Majerník

Branislav Majerník

Predovšetkým nadšenec nových technológií, ktorý pôsobí ako Solution Architect & Data Science Consultant, Oracle

Neuč vtáka lietať, urobí to sám Machine learning nad autonómnou Oracle Databázou. + LIVE UKÁŽKA
Miroslav Drahoš

Miroslav Drahoš

Category Manager HP Office Printing Solutions

Viac informácií čoskoro ...
Peter Košinár

Peter Košinár

Senior Virus Researcher, ESET

Umelá inteligencia stále viac preniká do našich životov a stáva sa ich neoddeliteľnou súčasťou. Senior Virus Researcher Peter Košinár zo spoločnosti ESET nám porozpráva o silných a slabých stránkach umelej inteligencie v oblasti počítačovej bezpečnosti a priblíži nám oblasti kde exceluje a naopak, kde má ešte čo doháňať. 
Daniel Šafář

Daniel Šafář

Regionalny manager Check Point Software Technologies

Hlavným cieľom bezpečnostných firiem je ochraňovať naše údaje a budovať tú najlepšiu prevenciu proti opakovaným cyber útokom. Daniel Šafář, Regionalny manager Check Point Software Technologies nám na TECHFESTE 2019 prinesie use case ako Check Point pomohol odvrátiť cyber útok a taktiež sa dozvieme aké hrozby na nás číhajú v roku 2019 a 2020 a ako im môžeme predchádzať.
Marián Gálik

Marián Gálik

Storage Presales Consultant, HPE

Dátové úložiská pre všetkých - veľké datacentrá aj menších zákazníkov

Ukladanie dát z pohľadu lokality (on-prem, off-prem resp. hybridné úložiská), rýchlosti prístupu (technológie SAS, SSD, NVMe) a potrebnej celkovej kapacity (kompresia, deduplikácia). Dnes si veľký storage môže dovoliť doslova každý.
Patrick Linhart

Patrick Linhart

Food Critic

Bezpečnosť je mimoriadne aktuálna téma nie len v oblasti technológií ale aj v našich každodenných návykoch. V rýchlom svete technológií a neustáleho progresu často zabúdame myslieť na svoje telo, ktorého základom je kvalitná strava. Preto sme si k nám na stage pozvali Food kritika Patricka Linharta, ktorý nám poradí ako rozpoznať klamstvá na obaloch a prečo je dôležité dbať na výber kvalitných potravín a udržať svoje telo zdravé.
Peter Sakala

Peter Sakala

Systémový inžinier, CCIE, Cisco Slovensko

Čas je vzácny - spojte sa s kýmkoľvek a kdekoľvek

Peter Sakala, spíker za jedného z najväčších hráčov v IT biznise. Spoločnosť Cisco je svetovým lídrom na poli IT sieťových riešení a na TECHFESTE 2019 prestavia inovatívne riešenie pre profesionálne videokonferencie – Webex Room Kit Mini, ktorý umožňuje prepojiť tímy z celého sveta v top obrazovej a zvukovej kvalite. Viac od špecialistu na profesionálne videokonferencie Petra Sakalu s LIVE ukážkou on site.
Radoslav Balajka

Radoslav Balajka

CEO, Luigi’s box

Viac ako 15 rokov podniká v online prostredí. Miluje "startupovú" scénu a pomohol rozbehnúť viacero úspešných firiem a projektov s regionálnym alebo globálnym dosahom. V roku 2000 založil spoločnosť Millennium, ktorá je významným dodávateľom e-business riešení (viac ako 60 zamestnancov, 4x víťaz Deloitte Technology Fast 50 CE, 16x víťaz Microsoft Industry Awards). V roku 2011 založil digitálnu agentúru Odyzeo, zaoberajúcu sa používateľskou skúsenosťou a business optimalizáciou v online prostredí. V súčasnosti rozbieha ďalší projekt zaoberajúci sa zlepšovaním vyhľadávania na webových portáloch. V roku 2018 bol nominovaný na ocenenie "Founder of the Year" v súťaži Central European Startup Awards (CESA Awards).
Tomáš Hubocký

Tomáš Hubocký

Category Manager HP Business Notebooks, HP

Ochrana dát od štartu koncového zariadenia a vizuálna krádež dát.

Nenechajte si tiež ujsť novinku HP Sure sence, ktorá predstavuje revolučnú umelú inteligenciu v boji proti malware.
Milan Rašo

Milan Rašo

Systems Engineer, Cisco Slovensko

OD JEDNODUCHEJ WIFI PO ROZSIAHLU SPRÁVU SIETÍ PRE VEĽKÝCH AJ MALÝCH CISCO MERAKI

Prehľadná cloudová infraštruktúra, ktorá je mimoriadne jednoduchá na implementáciu a správu. Cisco Meraki.

PROGRAM

 • Stará Tržnica
  Námestie SNP 25, 811 01 Bratislava

 • 05. Jún, 2019
  09:00 am - 04:30pm

 • Registrácia ukončená, ďakujeme.

8:30 - 9:30 Ranný swinging

Domáce raňajky s ASBISom a Marcelom Ihnačákom v doprovode DJ KOKY a saxofonistom

9:30 - 12:00 DATA sú novou strategickou komoditou
9:40 Trendy v technológiách

Svet technológií patrí k najprogresívnejším odvetviam. Kognitívne riešenia, kybernetická bezpečnosť, umelá inteligencia či neustály nárast výkonu a kapacity IT infraštruktúry vidíme už takmer každý deň. V súčasnosti majú vplyv nie len na fungovanie firiem, ale aj na náš každodenný život. Aké sú najnovšie trendy v týchto oblastiach?

Fridrich Matejík, CEO IBM Slovensko

10:00 Ochrana dát v rôznych IT prostrediach

S prechodom z klasických data centier na hyper konvergované a cloudové datacentrá sa aktuálnou otázkou stáva naplnenie požadovaných Service Level Objectives pre ochranu dát. Aké sú aktuálne trendy ochrany dát v hybridných prostrediach? Predstavíme vám zaujímavé riešenia pre ochranu dát od Dell EMC.

Aleš Koreček, Sr. System Engineer, Dell/EMC

10:25 Profesionálne stretnutia odkiaľkoľvek. Keď je dôležité zostať v spojení a šetriť vzácny čas

Smart mítingy aj stretnutia s blízkymi na diaľku. Room Kit mini od Cisco.

LIVE UKÁŽKA

Peter Sakala, Cisco

10:40 Najrýchlejší spôsob ako nájsť, je nehľadať

Najrýchlejší spôsob, ako nájsť je nehľadať. Čo majú spoločné e-commerce stránka, webový portál mobilného operátora alebo banky? Čo všetko sa spoločnosti môžu dozvedieť zo svojho vyhľadávania?

Radoslav Balajka, Luigi´s box

10:55 Neuč vtáka lietať, urobí to sám

Machine Learning nad autonómnou Oracle Databázou.

LIVE UKÁŽKA

Branislav Majerník. Solution Architect & Data Science Consultant, Oracle

11:10 Dátové úložiská pre všetkých - veľké datacentrá aj menších zákazníkov

Ukladanie dát z pohľadu lokality (on-prem, off-prem resp. hybridné úložiská), rýchlosti prístupu (technológie SAS, SSD, NVMe) a potrebnej celkovej kapacity (kompresia, deduplikácia). Dnes si veľký storage môže dovoliť doslova každý.

Marián Gálik, Storage Presales Consultant, HPE

11:25 Ochrana dát od štartu koncového zariadenia

Vizuálna krádež dát a HP Sure sence – umelá inteligencia v boji proti malware.

Tomáš Hubocký, Category Manager HP Business Notebooks, HP

11:45 Dáta? OK. Ale niet nad ľudský mozog

Netradičná partička šachu s aktuálnym svetovým veľmajstrom v tomto športe v kategórii do 18 rokov.

Fantastický Viktor Gažík, Majster sveta v šachu do 18 rokov

12:00 - 13:00 Obedný chillout s špecialitami z FOOD FESTu a parádnou hudbou na mieru
13:00 - 13:30 SMART LIFE TALKSHOW

Čas na chvíľu vypnúť, nie sme supermani. Sústredenie pre špičkový výkon. Rešpekt k sebe a k svojmu okoliu. Čarovný svet pod hladinou.

Katarína Linczényiová, Svetová freediverka a Stress and Performance Management Consultant

Ako horieť a nevyhorieť

Karol Kováč, psychológ a spoluzakladateľ Inštitútu stresu

Work-Life balance so štyrmi deťmi a piatimi žralokmi

Andrej Buchamer, Generálny riaditeľ ASBIS Slovensko

13:30 – 13:45 Samsung Smart life

Najnovší model Samsung S10 - Telefóny Galaxy rady S sú výsledkom 10 rokov priekopníctva v oblasti mobilných zariadení a predstavujú novú generáciu mobilných inovácií. Je tu nová generácia telefónov Galaxy

Marek Pažický, Samsung Electronics

14:00 - 16:00 BEZPEČNOSŤ a NETWORK pre náš väčší komfort
14:00 Budúcnosť kybernetickej bezpečnosti

Hlavným cieľom bezpečnostných firiem je ochraňovať naše údaje a budovať tú najlepšiu prevenciu proti opakovaným cyber útokom. Daniel Šafář, Regionálny Manager Check Point Software Technologies nám na TECHFESTE 2019 prinesie usecase ako Check Point pomohol odvrátiť cyber útok, a taktiež sa dozvieme, aké hrozby na nás číhajú v roku 2019 a 2020, a ako im môžeme predchádzať.

Daniel Šafář,Regionálny Manager Check Point Software Technologies

14:15 Od jednoduchej wifi po rozsiahlu správu sietí pre veľkých aj malých Cisco Meraki

Prehľadná cloudová infraštruktúra, ktorá je mimoriadne jednoduchá na implementáciu a správu. Cisco Meraki.

Milan Rašo, Cisco

14:30 Potravinový semafor aj pre vašu bezpečnosť

Potravinový semafor aj pre vašu bezpečnosť. Analyzujeme dáta, aj ich traffic vo firme. Ale vieme, čo všetko si dávame do úst?

Patrick Linhart - špičkový potravinový kritik

14:50 Umelá inteligencia a servery v datacentrách

Prezentácia sa bude zaoberať bezpečnosťou dátových centier z pohľadu vzdialeného prístupu k serverom (HPE ILO5), pozitívnym vplyvom umelej inteligencie na bezproblémovú prevádzku datacentra (HPE InfoSight) a predstaví tiež novú technológiu Gen-Z, ktorá vo veľmi krátkom čase prinesie úplne nový pohľad na budovanie a prevádzku datacentra. Nič už nebude také, ako predtým.

Jozef Púry, Computer Presales Consultant, HPE

15:05 Bezpečne so Samsung Knox riešením

Pre Samsung je bezpečnosť dát na prvom mieste. Umožnite používateľom prístup k firemným dátam a aplikáciám bezpečne a odkiaľkoľvek z jedného zariadenia.

Radovan Múčka, SAMSUNG

15:20 Bezpečnosť vo svete tlačiarní

Ako chrániť HP zariadenia a dáta v nich? Novinky v zabezpečení tlačiarní HP pre rok 2019

Miroslav Drahoš, Category Manager HP Office Printing Solutions

15:35 Ako sa do hory nelení, tomu hus zagágala

Povieme si pár slov o silných a slabých stránkach umelej inteligencie v oblasti počítačovej bezpečnosti -- kde exceluje, a kde má ešte čo doháňať

Peter Košinár, Senior Virus Researcher, ESET

15:50 IBM Security Secret Server (ISSS)- riešenie Privilege Identity Managment

Privilegované heslá a poverenia pre doménových administrátorov, koreňové účty a super- užívateľské účty sú preferovanými cieľmi pre hackerov. Využívajú zraniteľnosť medzi koncovými bodmi a užívateľmi. Útočníci sa snažia ohroziť poverenie a zvýšiť si tak oprávnenie k získaniu „kľúčov k firemným tajomstvám“. To im umožňuje vydávať sa za dôveryhodného užívateľa a získať prístup k najcitlivejším a najdôležitejším informáciám a to často bez možnosti detekcie tohto útoku až niekoľko mesiacov. Príďte sa zoznámiť s IBM riešením pre Privilege Identity Managment IBM Secret Serverom

Michaela Zajoncová, Security Client Representative, IBM CR

PARTNERS CAFÉ

Xerox

Xerox

Už viac ako pol storočia je spoločnosť Xerox lídrom v oblasti dokumentových technológií a služieb. Na tomto dedičstve neustále staviame. Aj vďaka akvizícii spoločnosti Affiliated Computer Services sme dnes celosvetovo jednotkou v oblasti riadenia obchodných procesov a dokumentov. Ponúkame globálne služby pre celú škálu sektorov - od finančného, telekomunikačného, cez energetiku, výrobu, veľkoobchod až po štátnu správu, vzdelávanie, zdravotníctvo ale aj pre grafiku, komerčnú tlač, živnostníkov a domácnosti.
PRETO

PRETO

Slovenský unikát vhodný pre celú rodinu Treska je jedlo, ktoré v zahraničí nekúpime. Ak ste žili dlhšie v inej krajine, alebo ste do zahraničia odišli natrvalo za prácou, treska je chuť, ktorá sa bude vždy spájať s domovom. Keď žijete dlhodobo vonku, jedinú možnosť máte si ju svojpomocne vyrobiť. Ako dobre, že u nás stačí zájsť do najbližšieho obchodu a tresku máme hneď poruke. Najlepšie v Exkluziv kvalite, ktorá obsahuje až 45 % mäsa z treskovitých rýb bohatých na omega-3 mastné kyseliny. Dobrá správa je, že aj pri výrobe tohto tradičného jedla sa dbá o aktuálne trendy vo výžive, akými sú upúšťanie od umelých sladidiel a konzervantov, využívanie zdravého repkového oleja na výrobu vlastnej majonézy či nahradzovanie pšeničného škrobu bezlepkovým zemiakovým škrobom. „Za mesiac vyrobíme v priemere 100 ton našej Tresky Exkluziv. Ryba Žilina prišla s týmto typom tresky v majonéze prémiovej kvality ako prvá v roku 2001. Stojíme si za tým, že ide o najkvalitnejší produkt tresky v majonéze na trhu,“ uzatvára Tibor Ďurana.
tp-link

tp-link

Viac informácií čoskoro...
RUČNESTRUČNE

RUČNESTRUČNE

Zvyšujeme produktivitu a imunitu, odstraňujeme únavu a napätie. Dobíjame baterky. Prebúdzame kreativitu, šírime dobrú náladu a zdravý životný štýl. Pretože nás to baví najviac na svete. Pretože sme v tom dobrí. A pretože veríme, že to potrebujete ako soľ. Kvalitná masáž dokáže zázraky! Doprajte si na TECHFESTe uvoľnenie šije, či stuhnutého chrbátu bez toho, aby ste sa museli odtrhnúť od práce.
Prestigio

Prestigio

Medzinárodná spoločnosť Prestigio ponúka široký sortiment elektroniky a prosperuje na domácom a zahraničnom trhu už 15 rokov. Prestigio podporuje ľudskú túžbu po vyjadrení individuality a oslobodení sa od stereotypov.
EuroCASE

EuroCASE

Viac informácií čoskoro...
ORACLE

ORACLE

Viac informácií čoskoro...
Microsoft

Microsoft

Viac informácií čoskoro...
Marcel Ihnačák

Marcel Ihnačák

Rezervujte si deň a príďte na TECHFEST včas. Raňajky pre nás všetkých pripraví s láskou a z čerstvých surovín Marcel Ihnačák. Raňajkami gurmánsky zážitok nekončí. S Marcelom pre vás pripravujeme aj obedný LIVE cooking a kopec ďalších gurmánskych špecialít.
Logitech

Logitech

Viac informácií čoskoro...
Lenovo

Lenovo

V spoločnosti Lenovo inovácie nie sú len to, čo robíme, je to súčasť našej DNA. Nerobí nás to len tým, kým sme, ale odzrkadľuje sa to aj vo všetkom, čo robíme - od smartfónu vo vrecku a žiarovky v inteligentnej domácnosti až po servery v dátovom centre. A ešte ďalej.
Legrand

Legrand

Legrand je svetový špecialista pre elektrické inštalácie a digitálne systémy budov. Orientuje sa na technicky dokonalé, inovačné a dizajnovo prepracované riešenia. Legrand ma zastúpenie v 80 krajinách sveta.
Check Point

Check Point

Viac informácií čoskoro...
IBM

IBM

„Digitálny svet je svet káblov, avšak digitálna inteligencia, či umelá inteligencia, ako jej niektorí ľudia hovoria, je omnoho viac než len káble. Ďalšie desaťročie bude o spájaní týchto svetov s cieľom transformovať sa na kognitívny podnik. Stojíme pri zárodku novej éry.“


VIRGINIA M. (GINNI) ROMETTY, PREZIDENTKA A GENERÁLNA RIADITEĽKA, IBM

Hawlett Packard Enterprise

Hawlett Packard Enterprise

Viac informácií čoskoro...
HP

HP

Viac informácií čoskoro...
Foodstock

Foodstock

Začínali ako streetfood, ponúkali chrumkavé japonské pirôžky gyoza a falafel a obiehali najmä hudobné festivaly. Pred ich „okienkom“ sa vždy kľukatil dlhý rad a Blaho dokola počúval otázku: kde si vás môžeme dať v Bratislave? To mu prišlo ako vhodný impulz, aby vybudoval aj kamenný podnik. Populárny foodstreetový projekt sídli v Starej tržnici a na jedlách si pochutnávajú nie len domáci. Na Techfeste sa budete môcť tešiť už na klasickú dobrotu- pirôžky gyoza ale aj na ďalšie špeciality pripravené priamo na mieste.
ESET

ESET

"Desaťročia pomáhame ľuďom chrániť ich digitálne svety. Z malej dynamickej spoločnosti sme narástli na globálnu značku s viac ako 110 miliónmi používateľov v 202 krajinách a územiach. Veľa vecí sa zmenilo, ale naše úmysly, hodnoty ako aj filozofia zostali stále rovnaké - pomáhať vybudovať bezpečnejší digitálny svet, kde si každý môže užívať bezpečnejšie technológie."
Richard Marko, Chief Executive Officer, ESET
EPSON

EPSON

Viac informácií čoskoro...
DELL EMC

DELL EMC

Spoločnosť Dell ponúka špičkové prenosné počítače navrhnuté so štýlom, hodnotou a výkonom. Podnikové prenosné a stolové počítače od spoločnosti Dell disponujú prvotriednym výkonom, odolnosťou a dizajnom a prinášajú vám riešenia, ktoré podporujú jednoduchú správu IT. Hráčske prenosné počítače Alienware ponúkajú grafiku vo vysokom rozlíšení a neporaziteľný hráčsky výkon. Stolové a všestranné počítače obsahujú výkonné procesory a možnosti grafiky, ktoré prinášajú ohromujúci obraz a mimoriadny zvuk.
CREATIVE

CREATIVE

Viac informácií čoskoro...
DAMIAN

DAMIAN

Viac informácií už čoskoro...
CISCO PARTNERS

CISCO PARTNERS

“Nech si už predstavíte čokoľvek. Postavíme most, ktorý Vás tam dovedie.” Cisco je celosvetový technologický líder, ktorý od roku 1984 pomáha internetu fungovať. Vďaka našim expertom, produktom a partnerom sa môže spoločnosť bezpečne pripájať a využívať digitálne príležitosti zajtrajška už dnes. Cisco zároveň zabezpečuje nepretržitú globálnu ochranu kyberpriestoru a disponuje jedným z najkomplexnejších a najpokročilejších portfólií bezpečnostných produktov a riešení. Cisco v Prahe vybudovalo vlastné výskumné a vývojové centrum pre kybernetickú bezpečnosť, kde sa okrem iného zaoberá výskumom pokročilých hrozieb a ich detekcie s pomocou bezpečnostnej analytiky a strojového učenia.
CANYON

CANYON

Canyon je dynamická lifestylová celosvetová značka, ktorá ponúka celý rad trendového multimediálneho a mobilného príslušenstva, ako aj periférne počítačové zariadenia. Canyon sa snaží do každého prvku svojich produktov začleniť mimoriadny dizajnový element, a tak podporiť originalitu a sebaistotu každého používateľa.
ASUS

ASUS

Keď sa povie ASUS, predstavíme si predovšetkým technológie a inovácie. Našim snom aj snahou je vytvárať bezstarostný a radostný digitálny život pre všetkých používateľov. Vždy vyhľadávame neuveriteľné nápady a skúsenosti a usilujeme o dosiahnutie nemožného vo všetkom, čo robíme.
BARZUZ

BARZUZ

Priemyselná výroba naučila našich starých rodičov kupovať praženú kávu, našich rodičov mletú kávu a nás sa snažia presvedčiť, že vrcholom chuti je rozpustná káva. Dnes málokto vie, ako sa káva praží a ako krásne vonia káva počas mletia. A práve preto Vám na TECHFESTE v spolupráci s BARZZUZ predstavíme plantážne (single origin) gurmánske kávy zo všetkých kútov sveta, ale aj vyvážené delikátne kávové zmesi (blendy) najvyššej kvality, v praženej ale aj zelenej forme. Príďte ochuttnať a naštartovať svoj deň na TECHFESTe.
ABBYY

ABBYY

Viac informácií čoskoro...
2N

2N

Viac informácií čoskoro...

Ďakujeme, že ste s nami! Máte záujem stať sa sponzorom? Kontaktujte nás

//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/250x90-hp-nove.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/250x70-ibm.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/250x70-dellemc2.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-checkpoint.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/215x65-oracle.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/215x85-cisco-nove.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/215x65-eset.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/215x85-hpe-nove.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/215x65-tp-link.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-microsoft.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-samsung.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-legrand.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/165x50-xerox-new.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-creative.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-canyon.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/215x85-goodram.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-lenovo.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-asus.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-epson.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-prestigio.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/215x85-super-x-fi.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/165x50-setraton.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-logitech.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/165x50-partis.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/04/165x50-2N.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/165x50-apc.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/165x50-amd.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/165x50-eaton.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/165x70-intel.png

Mediálny partner  

//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/215x65-touch-it.png
//techfest.sk/wp-content/uploads/2019/05/215x65-pc_revuew.png

MIESTO KONANIA

TECHFEST privíta tento rok hostí v priestoroch Starej tržnice v centre mesta. Výber tohto výnimočného miesta nie je náhoda. Našu zodpovednosť k životnému prostrediu berieme vážne a preto podporujeme projekty a miesta ako Stará tržnica, ktorým ekológia nie je cudzia. Občerstvenie a nápoje na TECHFESTE 2019 vám budeme podávať v 100% recyklovateľných materiáloch čím sme úplne minimalizovali možnosť zbytočného odpadu. Ak však predsa len nejaký vznikne, budete ho môcť správne vyseparovať pri recyklačných stánkoch. Touto cestou vás chceme poprosiť, zvážiť váš spôsob dopravy na TECHFEST 2019, uprednostniť taxi službu napr. HOPIN, MHD či prechádzku po starom meste a chrániť tak životné prostredie a mesto kde žijeme. Rozumieme však, že niekedy je doprava autom nevyhnutná. Parkovanie s obmedzenou kapacitou je k dispozícii vo verejných parkovacích domoch:
 • Opera,
 • Garáž Centrum Uršulínky,
 • Garáž Carlton
 • Parkovací priestor pri Kamennom námestí
 • Ďalšie parkovanie je k dispozícii taktiež na Tyršovom nábreží, odkiaľ ide do centra električka číslo 4 a 9.  Pre váš väčší komfort odporúčame hosťom z Bratislavy využiť napríklad taxi službu HOPIN, ktorú si je možné rezervovať vopred alebo už spomínanú MHD. Ďakujeme, že ste v tom s nami a aj vy šetríte životné prostredie.

  MIESTO KONANIA

  Stará Tržnica
  Námestie SNP 25, 811 01 Bratislava

  PARKOVANIE

 • Opera,
 • Garáž Centrum Uršulínky,
 • Garáž Carlton
 • Parkovací priestor pri Kamennom námestí
 • Tyršové nábrežie
 • SME EKO

  Ďakujeme, že ste v tom s nami a aj vy šetríte životné prostredie.