Techfest je festival, ktorý na dvoch pódiách predstaví technológie, riešenia a inovácie popredných výrobcov informačných technológií.

Popri tradičných témach odprezentujeme aktuálne trendy v marketingu a komunikácii, ako je virtuálna realita, gaming, umelá inteligencia, mobilita a využitie samotných technológií v praxi.

Známi aj menej známi prednášajúci priblížia problematiku ešte lepšie a zrozumiteľnejšie či už pomocou prednášok, diskusií, alebo workshopov.

V časti Technology si ukážeme dostupné možnosti práce s umelou inteligenciou, vývoj hier a herného priemyslu za posledných 10 rokov.  Predstavíme súčasné trendy v kolaborácii, správe zariadení a riešení pre inteligentné kancelárie a inteligentné domácnosti.  Pridáme aktuálne informácie o tlačiarňach, sieťach a počítačoch.  Budeme sa venovať aj správe a dostupnosti dát.

partnerských stánkoch si vyskúšame prezentované technológie na vlastnej koži. Ponoríme sa do virtuálnej reality, zahráme si hry.  Otestujeme aj smartfóny, notebooky alebo inteligentné obrazovky.

Inspiration časti sa necháme inšpirovať riešeniami v praxi. Predstavíme marketingové a obchodné nástroje založené na technológiách, implementované úspešné riešenia a obchodné stratégie. Prinesieme zaujímavé pohľady na obsah a bezpečnosť digitálneho marketingu. Naučíme sa merať emócie.

Pre všetkých, ktorí nevydržia bez notebooku a budú musieť počas dňa aj pracovať, bude pripravená coworkingová zóna, ktorá bude súčasťou inspiration prednášok, takže Vám naozaj nič neujde.

Ako na správnom festivale, budú k dispozícii stánky, kde si budete môcť kúpiť občerstvenie a vyskúšať populárne slovenské streetfood značky.